UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

4 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Pewnie wielu uczniów z żalem żegnało wakacje, bo jak zawsze trwały za krótko, ale mamy nadzieję, że znaleźli się również tacy, którzy do szkoły powrócili z radością.

Wszystkich zgormadzonych na auli: uczniów, nauczycieli i rodziców przywitała pani dyrektor Agnieszka Badura a tegoroczną akademię przygotowali uczniowie klasy 2 A i 5 B pod opieką swoich wychowawców oraz grupa taneczna pani Anety Zabochnickiej.  Młodzi artyści wspominali wakacyjne przygody a zabawne scenki z życia szkoły wprowadziły zebranych w nowy rok szkolny.

Z  tej okazji życzymy uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech ten rok szkolny będzie dla Was nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP67

Autor: A&R