FESTYN RODZINNY - BOSO PRZEZ ZIELONĄ

W piątek 15 września w naszej szkole odbył się rodzinny festyn „Boso przez Zieloną”. Było to niezapomniane wydarzenie, które połączyło rodziców i dzieci we wspólnej zabawie. Cały teren szkoły przez kilka godzin tętnił życiem. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji.

Dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością malując na kartonie. Tworzyły małe arcydzieła, które z dumą prezentowały swoim bliskim. Umalowane pięknie twarze, kolorowe tatuaże i warkoczyki dodały uroku i koloru każdemu uczestnikowi. Nasi utalentowani uczniowie nie zawiedli oczekiwań i na scenie zaprezentowali wokalne i taneczne występy, dostarczając niezapomnianych wrażeń. Przeprowadzono krótki kurs tańca. Młodzi harcerze przygotowali dla chętnych wiele ciekawych zabaw. Na dopiero co odnowionych boiskach swoje umiejętności zaprezentowali mali koszykarze, można było również nauczyć się podstawowych technik samoobrony pod okiem doświadczonych instruktorów. Rywalizacja podczas przeciągania liny była pełna emocji. Ważną częścią festynu były sportowe zmagania trzyosobowych drużyn rodzinnych. Pod okiem doświadczonego trenera karate, uczestnicy zostali odpowiednio rozgrzani i przygotowani do współzawodnictwa. Zawody przyciągnęły wielu entuzjastów, a zwycięzcy zostali uhonorowani zasłużonymi nagrodami. Oprócz atrakcji sportowych i artystycznych nie mogło zabraknąć pysznej grochówki oraz ciast upieczonych przez rodziców.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom festynu, uczniom, rodzicom, nauczycielom i wolontariuszom, za zaangażowanie i wspólną zabawę.

Autor: Agata Herman