KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W naszej szkole 8.12.2023r. odbył się Wielki Kiermasz Świąteczny. Jego celem była pomoc niepełnosprawnemu Tomkowi oraz wsparcie Hospicjum św. Franciszka. Podczas kiermaszu sprzedawano rękodzieło (dekoracje, ozdoby świąteczne, kartki), a także wyroby cukiernicze. Można było usiąść przy ciepłej herbacie czy kawie. Odbyła się licytacja pięknych prac plastycznych naszych uczniów. Najmłodsze klasy przygotowały koncert świąteczny, którego można było wysłuchać w auli.

Dla wytrwałych zaproponowaliśmy na koniec projekcję filmu "Ekspres polarny". Wszystkie atrakcje wprowadziły nas w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Składamy serdeczne podziękowania za ogromne zaangażowanie Radzie Rodziców, uczniom, rodzicom, gronu pedagogicznemu oraz całej społeczności szkoły.

Autor: Aneta Karkuzewcz