ZBIÓRKA DLA TOMKA

Czas szybko leci…

Dobro się dzieje!

Nawet go coraz więcej!

Na zdjęciach możemy zobaczyć co udało się zakupić ze środków zgromadzonych na Kiermaszu Świątecznym w grudniu oraz zbiórki nakrętek. To lampa Biotron MedAll z filtrem fulerenowym, mleko oraz dodatkowe filtry – niebieski i indygo.

Urządzenia BIOPTRON są stosowane jako nieinwazyjna oraz niefarmakologiczna metoda leczenia. Naświetlanie tkanek ciała falami świetlnymi o określonej długości i energii, doprowadza do złożonego łańcucha odpowiedzi biochemicznych wspierając naturalne mechanizmy ochronne organizmu. Efekty działanie światła spolaryzowanego wykorzystywane są praktycznie w każdej gałęzi medycyny: dermatologii, reumatologii, fizykoterapii, chirurgii, terapii zajęciowej oraz medycynie sportowej. Terapia światłem spolaryzowanym jest bardzo ważnym uzupełnieniem rehabilitacji.

Oto pozytywne efekty działania światłem spolaryzowanym:
*pobudza metabolizm
*wzmacnia układ krwionośny
*odbudowuje mikrokrążenie
*regeneruje głębokie struktury stawów
*wzmacnia układ kostny
*rewitalizuje uszkodzone nerwy i sploty nerwowe
*działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwzakrzepowo
*działa wirusobójczo
*WZMACNIA I POBUDZA SYSTEM IMMUNOLOGICZNY