KONKURS "KOLOROWE SKRZYDŁA EMPATII"

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym i wyrażenia swojej wrażliwości oraz wsparcia dla osób
z autyzmem poprzez sztukę.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII, który podzielony jest  w dwóch grupach wiekowych: klasy I-IV oraz V-VIII.

Tematem prac są motyle, które symbolizują delikatność, piękno i unikalność osób z autyzmem.

Regulamin:

Prace muszą być oryginalne i wykonane samodzielnie przez uczniów.

Format pracy A4, technika dowolna.

Podpisujemy z tyłu pracy: imię, nazwisko, klasa.

Cele Konkursu:

1. Edukacja i promowanie świadomości na temat autyzmu wśród uczniów oraz społeczności szkolnej.
  2. Kształtowanie empatii i zrozumienia dla osób z autyzmem poprzez sztukę i twórczość.
  3. Rozwój zdolności plastycznych uczniów oraz pobudzanie ich wyobraźni i kreatywności.
  4. Budowanie wspólnoty szkolnej poprzez angażowanie się w działania promujące akceptację
    i różnorodność.

Termin: Prace należy dostarczyć do 22 maja, sala nr 57