Catch the Reading Bug- Złap Mola Książkowego

OPIS PROJEKTU:

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 – 10 lat. Językiem komunikacji między partnerami projektu jest język angielski. Czas trwania projektu to 7 miesięcy. Jego głównym celem jest motywowanie uczniów i zachęcanie ich do czytania książek, opowiadań w języku angielskim. Projekt pobudza dziecięcą ciekawość. Sprawia, że dzieci chętnie sięgają po baśnie, bajki i historyjki, którą są znane w różnych krajach.

W październiku ramach projektu uczniowie przygotowali prace konkursowe Catch the Reading Bug- Złap Mola Książkowego. Otrzymałyśmy wiele ciekawych i interesujących propozycji. Wyróżnione zostały prace uczniów:

• Paulina Osuch,
  • Antonina Musiel
  • Oliwia Czepionka
  • Borys Wiśniecki
  • Emil Kłuciński
  • Paulina Sosnowska

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkich uczniów!

Autor: Angelina Budziosz Katarzyna Komenda