PROPOZYCJA PÓŁKOLONII W LO nr VII

Biuro Podróży INDEX jest Śląskim touroperatorem o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym. Już od 25 lat organizuje wycieczki szkolne, kolonie oraz obozy dla dzieci i młodzieży.

W tym roku Biuro Podróży INDEX pragnie także zaprosić na półkolonie organizowane na terenie Liceum Ogólnokształcącego nr VII  przy ul. Panewnickiej 13 w Katowicach.

Wiek uczestników: 7 - 15 lat

Cena: 529 zł / osobę → PROMOCJA 499 ZŁ / OSOBĘ

W cenie:

- wyżywienie (śniadanie i obiad z deserem, podczas wycieczki suchy prowiant lub ognisko z kiełbaskami), do posiłków podawana będzie herbata lub kompot. Pomiędzy posiłkami woda źródlana.

- opieka – osoby z wymaganymi przez polskie prawo uprawnieniami (są to wychowawcy po odpowiednim przeszkoleniu i z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą lub czynni nauczyciele) zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty.

- trzy razy w tygodniu zajęcia na sali gimnastycznej lub boisku szkolnym

- zajęcia tematyczne przygotowane przez specjalistów w danej dziedzinie – podstawy survivalu, geografia w praktyce, czas na planszówki

- gry i zabawy pod okiem doświadczonych wychowawców

- dwie wycieczki autokarowe (zależnie od wybranego turnusu: Pszczyna i zagroda Żubrów, Beskid Żywiecki - Hala Boracza, Beskid Mały - Magurka,  Jura Krakowsko-Częstochowska). W przypadku braku możliwości organizacji wycieczek autokarowych spowodowany przez utrzymujący się stan epidemiczny, zapewniamy uczestnikom ciekawe i atrakcyjne zajęcia na miejscu w danym obiekcie oraz na salach gimnastycznych.

-  ubezpieczenie NNW na czas trwania półkolonii

Terminy turnusów (cały lipiec i połowa sierpnia 2020): zajęcia odbywają się w godz. 07:30/08:00 – 16:00/16:30

06.07 – 10.07; 13.07 – 17.07; 20.07 – 24.07; 27.07 – 31.07; 03.08 – 07.08; 10.08 – 14.08

Zniżki: przy wykupieniu kolejnego turnusu, dla rodzeństwa oraz na Kartę Dużej Rodziny.

Kuratorium: Każda półkolonia jest zgłaszana i zatwierdzana przez odpowiednie Kuratorium Oświaty.

Gwarancja bezpieczeństwa: W przypadku przedłużenia się stanu epidemicznego spowodowanego przez COVID-19 i braku możliwości organizacji półkolonii, Biuro Podróży Index zwraca całą wpłaconą kwotę w ciągu 7 dni!

Zapisy i dodatkowe informacje na www.indexpolska.com.pl/kolonie_obozy/polkolonie