PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - FINAŁ

Nasi szóstoklasiści zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Katowic w Piłce Ręcznej.

6 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 51 rozegrano finał Mistrzostw Katowic w Piłce Ręcznej chłopców Szkół Podstawowych. Do rywalizacji stanęły cztery katowickie szkoły: SP 51, SP 47, SP 27 oraz SP 67.Pierwszy mecz nasi chłopcy rozegrali z SP 27 i po bardzo zaciętej walce zremisowali 8 -8. Kolejny mecz graliśmy z gospodarzami. Był to bardzo ciężki mecz, gdyż rywale byli bardzo dobrzy. Ten mecz skończył się porażką naszych zawodników. Ostatni mecz został przez naszych chłopców wygrany 4 - 3 z SP 47 i tym samym chłopcy wywalczyli III miejsce i przywieźli brązowe  medale  Mistrzostw Katowic.

Serdecznie im gratulujemy. Śmiech