BALE KARNAWAŁOWE

Bal karnawałowy  to dzień niezwykły i długo wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniach 7, 8 i 9 lutego 2017 r. odbyły się bale karnawałowe dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tego dnia, około godziny 16.00  w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w prowadzonych zabawach i konkursach. W czasie przerwy dzieci miały słodki poczęstunek.  Po kilku chwilach odpoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca pomimo zmęczenia  dzieci z żalem opuszczały salę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.