XIV MISTRZOSTWA KATOWIC W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

Dnia 9.03.2018 roku w ośrodku ZWARDOŃ SKI odbyły się XIV Mistrzostwa  Katowic w Narciarstwie Alpejskim Szkół Podstawowych oraz Ponadpodstawowych  w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Katowic. Organizatorem zawodów był UKS Gladiator 23.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny w skład których weszli uczniowie klas 5-7: Obremski Krzysztof, Tkacz Filip, Lelątko Zuzanna, Lelątko Magdalena, Walczak Magdalena, Szymała Sara, Habas Klara, Habas Marta, Krętosz Piotr, Wojciechowski Antoni, Weil Kinga, Stefani Barbara, Kania Jan, Nowak Seweryn.

Najlepszy wynik wśród dziewcząt naszej szkoły uzyskała Zuzanna Lelątko, a wśród chłopców Krzysztof Obremski. Podczas rywalizacji  zawodnikom towarzyszyła piękna słoneczna pogoda oraz radosna atmosfera.

Autor: Roman Adamski