PRZEDSTAWIENIE „JAK PIES Z KOTEM”

18.05.2018 r. zakończyliśmy obchody Tygodnia Integracji, który przebiegał pod hasłem „Po prostu przyjaźń”.

W tym dniu uczniowie naszej szkoły zobaczyli przedstawienie pt. „Jak pies z kotem” według scenariusza pana Mateusza Dominika i  z oprawą muzyczną pana Ireneusza Osieckiego. Treść przedstawienia opowiadała o relacjach pomiędzy mieszkańcami pewnego wiejskiego podwórka oraz o tym jak pomimo różnic potrafili się oni  zjednoczyć, okazać sobie zrozumienie i żyć w przyjaźni.

Po przedstawieniu każde dziecko dostało czerwone serduszko i wszyscy  zgromadzeni na auli utworzyli łańcuch w geście życzliwości i integracji.