II I IV MIEJSCE NASZYCH DRUŻYN W XVI MISTRZOSTWACH KATOWIC W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

Dnia 6 marca 2020 roku reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w XVI Mistrzostwach Katowic w narciarstwie alpejskim. Zawody odbyły się na zboczu wzgórza Mały Rachowiec w gościnnym kompleksie narciarskim Zwardoń Ski

Drużyna rocznika 2007 i młodsi w składzie : Kajetan Jura, Jakub Kopeć, Andrzej Michalewski oraz Szymon Przyklenk zajęła w klasyfikacji drużynowej IV miejsce natomiast drużyna rocznika 2005-2006 w składzie: Barbara Kopacz, Filip Tkacz, Krzysztof Obremski, Michał Kmiotek zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej. Najwyżej indywidualnie sklasyfikowanymi zawodnikami zostali Kajetan Jura oraz Filip Tkacz, którzy zajęli w swoich kategoriach wiekowych 6 miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Roman Adamski